Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Termínová listina Českého veslařského svazu na rok 2011
         
datum  místo název akce pořadatel      
Březen        
26.3. Pardubice Vytrvalostní závod bratří Mejzlíků Pardubice Bitmap
Duben        
3.4. Praha Memoriál Miroslava Šedy VK Smíchov Bitmap
2.4. Praha Distanční závod ve skifu o cenu J.Ondráka a čtyřce o cenu M.Suchopára XXXVIII.ročník, AMČR – na dlouhé dráze II. Ročník VK Slavia Bitmap
15.-16.4. Piediluco International Regatta ITA Bitmap
16.4. Hořín  12. Mistrovství ČR na dlouhé dráze s mezinárodní účastí, nominační závody KVM Mělník Bitmap
23.4. Brno Jarní závody mládeže a dospělých, memoriál Zd. Babáka a Přebor okresu Brno LS Brno Bitmap
23.-24.4. Praha Rennerův memoriál - Náborové závody mládeže ČVK Praha Bitmap
Květen       Bitmap
30.4.-1.5. Račice Kontrolní závod ČVS Man. Repre + ÚTM Bitmap
7.-8.5. Mnichov MR juniorů GER Bitmap
7.-8.5. Essen 96. International Hügel Regatta GER Bitmap
8.5. Pardubice Májové sprinty města Pardubic ČVK Pardubice Bitmap
7.-8.5. Neratovice Jarní veslařská regata TJ Neratovice Bitmap
7.-8.5. Praha Jarní náborové závody mládeže Bohemians Bitmap
14.5. Praha Regata Blesku, Akademické MČR VK Blesk Bitmap
14.-15.5. Ústí nad Labem XXXX. Ústecká zatáčka Chemička Ústí Bitmap
21.-22.5. LS Brno  40.ročník Mezinárodní regaty mládeže LS Brno Bitmap
27.-29.5. Mnichov Světový pohár I.kolo GER Bitmap
28.-29.5. Lysá n/L. Veslařská regata-Memoriál Jiřího Vejlupka Lysá n/L. Bitmap
28.-29.5. Hodonín Veslařská regata s mezinárodní účastí VK Hodonín Bitmap
Červen        
3.-5.6. Praha 98.ročník - Primátorky VK Blesk Bitmap
11.-12.6. Ústí nad Labem Mistrovství oblasti Labe Chemička Ústí Bitmap
11.-12.6. Brno Mistrovství oblasti Morava LS Brno Bitmap
11.-12.6.  Praha Mistrovství oblasti Vltava VK Smíchov Bitmap
11.-12.6. Ratzeburg 52. Ratzeburg Interantional Regatta GER Bitmap
17.-19.6. Hamburg Světový pohár II.kolo GER Bitmap
24.-26.6. Kruszwica 1. Mistrovství Evropy juniorů POL Bitmap
24.-25.6. Amsterdam Holland Beker Regatta NED Bitmap
25.-26.6.  Račice  Mistrovství ČR žactva,dorostu, nominační závody SC Račice Bitmap
Červenec        
2.-3.7. Račice MČR juniorů a seniorů, nominační závody SC Račice Bitmap
29.6.-3.7. Henley Henley Royal Regatta GB Bitmap
8.-10.7. Luzern Světový pohár III.kolo SUI Bitmap
16.-17.7. Třeboň MČR seniorů B a Masters, nominační závody Jiskra Třeboň Bitmap
21.-24.7. Amsterdam Mistrovství světa do 23 let NED Bitmap
Srpen        
4.-.7.8. Eton Mistrovství světa juniorů GB Bitmap
20.-21.8. Třeboň Třeboňská regata s mezinárodní účastí Jiskra Třeboň Bitmap Bitmap
27.-28.8. Břeclav Slovácká regata 2011 SVK Břeclav Bitmap Bitmap
27.-28.8. Litoměřice Litoměřická regata s mezinárodní účastí Slavoj Litoměřice Bitmap Bitmap Bitmap
28.8.-4.9. Bled Mistrovství světa seniorů SLO Bitmap
Září        
3.9. Roudnice n/L. Roudnické sprinty – memoriál F. Vrby 16. ročník ČAC Roudnice n/L Bitmap
8.-11.9. Poznaň FISA Masters POL Bitmap
10.-11.9. Brandýs n/L. Polabský pohár - 44.ročník a Přebor okresu Praha východ Kondor Brandýs Bitmap
16.-18.9. Plovdiv Mistrovství Evropy seniorů BUL Bitmap
17.9. Praha III. Smíchovská regata s mezinárodní účastí VK Smíchov Bitmap
23.9. Račice Mistrovství ČR ve sprintu SC Račice Bitmap
24.-25.9. Račice Finále Poháru ČR a Mistrovství ČR družstev SC Račice Bitmap
Říjen        
1.10. Otrokovice Otrokovické sprinty TJ Jiskra Otrokovice Bitmap
1.10. Jindřichův Hradec Chalupa Cup 2011 VK Vajgar JH Bitmap
8.10. Mělník Regata k 130.výročí založení Klubu veslařů mělnických 1881 KVM Mělník Bitmap
12.10. Praha Závěrečná veslařská středa pro žactvo, začátečníky a masters Bohemians Bitmap
Kurzivou jsou označeny důležité mezinárodní regaty
Stav dle informací klubů a oddílů ke dni 27.1.2011