Termínová listina Českého veslařského svazu na rok 2011 | ||||||
datum | místo | název akce | pořadatel | |||
Březen | ||||||
26.3. | Pardubice | Vytrvalostní závod bratří Mejzlíků | Pardubice | Bitmap | ||
Duben | ||||||
3.4. | Praha | Memoriál Miroslava Šedy | VK Smíchov | Bitmap | ||
2.4. | Praha | Distanční závod ve skifu o cenu J.Ondráka a čtyřce o cenu M.Suchopára XXXVIII.ročník, AMČR – na dlouhé dráze II. Ročník | VK Slavia | Bitmap | ||
15.-16.4. | Piediluco | International Regatta | ITA | Bitmap | ||
16.4. | Hořín | 12. Mistrovství ČR na dlouhé dráze s mezinárodní účastí, nominační závody | KVM Mělník | Bitmap | ||
23.4. | Brno | Jarní závody mládeže a dospělých, memoriál Zd. Babáka a Přebor okresu Brno | LS Brno | Bitmap | ||
23.-24.4. | Praha | Rennerův memoriál - Náborové závody mládeže | ČVK Praha | Bitmap | ||
Květen | Bitmap | |||||
30.4.-1.5. | Račice | Kontrolní závod ČVS | Man. Repre + ÚTM | Bitmap | ||
7.-8.5. | Mnichov | MR juniorů | GER | Bitmap | ||
7.-8.5. | Essen | 96. International Hügel Regatta | GER | Bitmap | ||
8.5. | Pardubice | Májové sprinty města Pardubic | ČVK Pardubice | Bitmap | ||
7.-8.5. | Neratovice | Jarní veslařská regata | TJ Neratovice | Bitmap | ||
7.-8.5. | Praha | Jarní náborové závody mládeže | Bohemians | Bitmap | ||
14.5. | Praha | Regata Blesku, Akademické MČR | VK Blesk | Bitmap | ||
14.-15.5. | Ústí nad Labem | XXXX. Ústecká zatáčka | Chemička Ústí | Bitmap | ||
21.-22.5. | LS Brno | 40.ročník Mezinárodní regaty mládeže | LS Brno | Bitmap | ||
27.-29.5. | Mnichov | Světový pohár I.kolo | GER | Bitmap | ||
28.-29.5. | Lysá n/L. | Veslařská regata-Memoriál Jiřího Vejlupka | Lysá n/L. | Bitmap | ||
28.-29.5. | Hodonín | Veslařská regata s mezinárodní účastí | VK Hodonín | Bitmap | ||
Červen | ||||||
3.-5.6. | Praha | 98.ročník - Primátorky | VK Blesk | Bitmap | ||
11.-12.6. | Ústí nad Labem | Mistrovství oblasti Labe | Chemička Ústí | Bitmap | ||
11.-12.6. | Brno | Mistrovství oblasti Morava | LS Brno | Bitmap | ||
11.-12.6. | Praha | Mistrovství oblasti Vltava | VK Smíchov | Bitmap | ||
11.-12.6. | Ratzeburg | 52. Ratzeburg Interantional Regatta | GER | Bitmap | ||
17.-19.6. | Hamburg | Světový pohár II.kolo | GER | Bitmap | ||
24.-26.6. | Kruszwica | 1. Mistrovství Evropy juniorů | POL | Bitmap | ||
24.-25.6. | Amsterdam | Holland Beker Regatta | NED | Bitmap | ||
25.-26.6. | Račice | Mistrovství ČR žactva,dorostu, nominační závody | SC Račice | Bitmap | ||
Červenec | ||||||
2.-3.7. | Račice | MČR juniorů a seniorů, nominační závody | SC Račice | Bitmap | ||
29.6.-3.7. | Henley | Henley Royal Regatta | GB | Bitmap | ||
8.-10.7. | Luzern | Světový pohár III.kolo | SUI | Bitmap | ||
16.-17.7. | Třeboň | MČR seniorů B a Masters, nominační závody | Jiskra Třeboň | Bitmap | ||
21.-24.7. | Amsterdam | Mistrovství světa do 23 let | NED | Bitmap | ||
Srpen | ||||||
4.-.7.8. | Eton | Mistrovství světa juniorů | GB | Bitmap | ||
20.-21.8. | Třeboň | Třeboňská regata s mezinárodní účastí | Jiskra Třeboň | Bitmap Bitmap | ||
27.-28.8. | Břeclav | Slovácká regata 2011 | SVK Břeclav | Bitmap Bitmap | ||
27.-28.8. | Litoměřice | Litoměřická regata s mezinárodní účastí | Slavoj Litoměřice | Bitmap Bitmap Bitmap | ||
28.8.-4.9. | Bled | Mistrovství světa seniorů | SLO | Bitmap | ||
Září | ||||||
3.9. | Roudnice n/L. | Roudnické sprinty – memoriál F. Vrby 16. ročník | ČAC Roudnice n/L | Bitmap | ||
8.-11.9. | Poznaň | FISA Masters | POL | Bitmap | ||
10.-11.9. | Brandýs n/L. | Polabský pohár - 44.ročník a Přebor okresu Praha východ | Kondor Brandýs | Bitmap | ||
16.-18.9. | Plovdiv | Mistrovství Evropy seniorů | BUL | Bitmap | ||
17.9. | Praha | III. Smíchovská regata s mezinárodní účastí | VK Smíchov | Bitmap | ||
23.9. | Račice | Mistrovství ČR ve sprintu | SC Račice | Bitmap | ||
24.-25.9. | Račice | Finále Poháru ČR a Mistrovství ČR družstev | SC Račice | Bitmap | ||
Říjen | ||||||
1.10. | Otrokovice | Otrokovické sprinty | TJ Jiskra Otrokovice | Bitmap | ||
1.10. | Jindřichův Hradec | Chalupa Cup 2011 | VK Vajgar JH | Bitmap | ||
8.10. | Mělník | Regata k 130.výročí založení Klubu veslařů mělnických 1881 | KVM Mělník | Bitmap | ||
12.10. | Praha | Závěrečná veslařská středa pro žactvo, začátečníky a masters | Bohemians | Bitmap | ||
Kurzivou jsou označeny důležité mezinárodní regaty | ||||||
Stav dle informací klubů a oddílů ke dni 27.1.2011 |